| Kolor | Czarny |
| Maksymalna odległość od ściany | 470 mm |
| Wysokość | 430 mm |
| Dołączone akcesoria | Elementy montażowe |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 400x400 400x200 200x200 300x300 400x300 300x200 200x300 200x400 300x400 |
| Maksymalny rozmiar TV | 55" |
| Minimalna odległość od ściany | 55 mm |
| Maksymalny udźwig | 45 kg |
| Regulacja | W pionie i poziomie |

















































