| Kolor | Czarny |
| Maksymalna odległość od ściany | 270 mm |
| Wysokość | 420 mm |
| Dołączone akcesoria | Elementy montażowe |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 400x400 100x100 200x200 300x300 |
| Maksymalny rozmiar TV | 55" |
| Minimalna odległość od ściany | 72 mm |
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Regulacja | W pionie i poziomie |

















































