












Wybrałem ją po przenalizawaniu różnych zamrażarek. Ważny parametr to zdolność mrożenia w ciągu 24 h, ta ma 12 kg i trzymanie temperatury przy braku zasilania , ta ma 22 h. Uchwyt duży ale nie przeszkadza.pojemniki może delikatne ale to standard. Ogólnie jestem zadowolony.
Tego Mi własnie było potrzeba , mała , zgrabna w sam raz do Mojego kącika i dobrze mrozi.
Bardzo cicha zamrażarka, warta swojej ceny. Zajmuje mało miejsca