




produkt jak i obsługę oceniam jako bardzo dobrą i fachową jednak kombinowanie z kosztami przy płaceniu w sklepie już niestety nie , chodzi mi o odliczanie lub doliczanie produktów i kosztów w sklepie . Pralke zamówiłem za 999 zł i tak miało być ewentualnie jasne koszty transportu lub inne a nie obniżanie sztuczne kosztów żeby za chwilę je podnieść o jakieś żele do prania lub transport . pozdrawiam
Pralka nie jest cicha, wirowanie głośne. Otwierać powoli, nie chlapie wtedy wodą. Brak pozycjonowania bębna po praniu. Za tą cenę reszta OK. Kupiona w "Neonet", obsługa i dostarczenie na III piętro na dobre +.
Pomoc , doradztwo .zakup i dostawa , wszystko ksiazkowo!!!
Marka Super, używam przez 13 lat kupuję nową bo ją rdza zjada, ale nadal pracuje.
Oszukano mnie. Produkt miał być nie z ekspozycji o czym mnie zapewniano. Natomiast kiedy przywieziono okazało się że pralka AWE 60110 jest produktem z ekspozycji. Będę to reklamował bo tak nie może być w Polsce prawa. Akurat nie było mnie w domu bo od razu bym jej nie przyjął a matka która przyjmowała pralkę nie zorientowała się o tym,
PRALKA CICHA SPEŁNIAJĄCA WYMAGANIA ŁATWE STEROWANIE MOŻLIWOŚĆ DOSTOSOWANIA USTAWIENIA DO WARUNKÓW MIESZKANIOWYCH