| Kolor | Czarny |
| Maksymalna odległość od ściany | 400 mm |
| Wysokość | 400 mm |
| Dołączone akcesoria | Elementy montażowe |
| Rodzaj | Ścienny |
| Regulacja | W pionie i poziomie |
| Standard VESA | 400x400 100x100 200x100 200x200 75x75 300x300 400x300 300x200 |
| Maksymalny rozmiar TV | 50" |
| Minimalna odległość od ściany | 75 mm |
| Maksymalny udźwig | 35 kg |

















































