Switch Netgear FS116PEU
Świetny do użytku domowego i biurowego
Seria przełączników niezarządzanych NETGEAR ProSAFE® Fast Ethernet umożliwia ekonomiczne rozszerzenie sieci w firmie. Przełączniki Fast Ethernet bez zarządzania są dostępne w wielu modelach, w tym wersje na biurko i do montażu w szafach, z konfiguracjami od 5 do 24 portów. Model FS116P obsługuje również technologię PoE, co pozwala na wdrożenie standardu PoE przy niskich kosztach. Te energooszczędne przełączniki charakteryzują się wysoką jakością wykonania i rygorystyczną kontrolą jakości, aby zapewnić niezawodność wymaganą w sieciach firmowych.

| Architektura sieci | Fast Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 16 |
| Rozmiar tablicy MAC | 8 k |
| Maksymalny pobór mocy | 80 W |
| MTBF | 546 673 h |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 8 |
| Wysokość | 27 mm |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 u IEEE 802.3 i IEEE 802.3 x IEEE 802.1 p IEEE 802.3 az IEEE 802.3 af |
| Złącza | RJ-45 10/100 Mbps - 16 szt. |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE 802.3af (PSE) do 15.4W PoE 802.3af (PSE) do 15.4 W |
| Przepustowość | 3,2 Gb/s |

