| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:10 |
| Wielkość plamki | 0,270 x 0,270 mm |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 500:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 21 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,6 W |
| Wysokość (z podstawą) | 550 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Dołączone akcesoria | Kaptur ochronny Kabel USB Kabel zasilający Kabel DisplayPort -> Mini DisplayPort Kabel DVI Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Kabel USB |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Uchwyt na kable |
| Czas reakcji | 10 ms |
| Technologia synchronizacji | Brak informacji |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 24,1" |
| Złącza | HDMI - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. DVI-D - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. |
| Wbudowany kalibrator | Tak |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | Adobe RGB: 99% DCI-P3: 98% sRGB: 100% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Dla grafika i fotografa Do domu i biura (Home Office) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1200 (WUXGA) |

























































