| Kolor | Czarny |
| Pochylenie | +/-90° |
| Obrót | 200° |
| Kompatybilność | VESA 75x75 mm VESA 100x100 mm |
| Wysokość | 446 mm |
| Dołączone akcesoria | Śrubki montażowe |
| Dodatkowe informacje | Regulacja wysokości Regulacja wysokości Możliwość ukrycia przewodów w uchwycie Wielkość ekranu 13" - 27" |
| Typ | Biurkowy |
| Maksymalne obciążenie | 10 kg |
| Wersja | 1 monitor |





















































