NeonetNeonet
Wszędzie
Wszędzie
Telewizory i audio
Duże AGD
AGD do zabudowy
Małe AGD
Smartfony i zegarki
Komputery
Gaming
Sport
LEGO
Dom i ogród
XBLITZ Park View 3w1 - 315524 - zdjęcie
XBLITZ Park View 3w1 - 315524 - zdjęcie 1
XBLITZ Park View 3w1 - 315524 - zdjęcie 2XBLITZ Park View 3w1 - 315524 - zdjęcie 2
XBLITZ Park View 3w1 - 315524 - zdjęcie 3XBLITZ Park View 3w1 - 315524 - zdjęcie 3
XBLITZ Park View 3w1 - 315524 - zdjęcie 1
XBLITZ Park View 3w1 - 315524 - zdjęcie 2
XBLITZ Park View 3w1 - 315524 - zdjęcie 3

XBLITZ Park View 3w1

  • Rozdzielczość:FullHD 1080p
  • Kąt widzenia:120°
  • Ekran:4,3", TFT LCD
  • Tylna kamera:480p

Specyfikacja

Rekomendowane akcesoria

Opinie

5,0/5
(22 opinie)
5
22
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników (22)

Adam
Adam
4 lata temu

Polecam
Bardzo dobra kamerka. Wystarczy włożyć dobrą kartę pamięci i pięknie nagrywa zarówno w dzień jak i w nocy. Kamera cofania spełnia swoją funkcję i bardzo łądnie pokazuje się na lusterku zaraz po wrzuceniu wstecznego.
... Rozwiń dalej

Irek
Irek
4 lata temu

Bardzo polecam
Nagrywanie awaryjne może uratować cztery litery, wiem to na własnym doświadczeniu, nie można ufać teraz innym kierowcą, trzeba być czujnym, właśnie dzięki kamerką samochodowym czuje się bezpieczniej. Testowałem je z różnych firm, ale tą polecam najbardziej, na pewno przy tej pozostanę.
... Rozwiń dalej

Piotr
Piotr
4 lata temu

Polecam
Bardzo polecam, nagrywa idealnie, łatwy montaż oraz demontaż, szeroki kąt widzenia, super jakość nagrań, intuicyjne menu, nadpisywanie itp. Bardzo dobra kamera cofania, ekran pojawia się na lusterku tuż po wrzuceniu wstecznego, naprawdę dobrze to wygląda.
... Rozwiń dalej

Karol
Karol
4 lata temu

Polecam
Zestaw zamontowany, przetestowany i jestem mega zadowolony. Do tego bardzo dobra cena, więc nie mogło być mniej niż 5 gwiazdek. Polecam! Co do specyfikacji to obraz z przodu jak i z tyłu bardzo odpowiedni, spełnia moje oczekiwania. Teraz jazda już nie straszna.
... Rozwiń dalej

Rafał
Rafał
4 lata temu

Polecam
Rejestrator jest bardzo dobrej jakości, prezentuje się doskonale, nagrywa w bardzo dobrej jakości, bardzo długi kabel pozwoli zamontować na środku szyby i kabla wystarczy by pociągnąć w każdą stronę. To bardzo dobry zakup.
... Rozwiń dalej

Miłosz
Miłosz
4 lata temu

Rewelacja
Świetny sprzęt! Znakomita jakość nagrań jak i całego produktu. Jedynie funkcję asystenta pasa itp. działają średnio, ale jak dla mnie nie jest to problem, po prostu wyłączyłem. Polecam!
... Rozwiń dalej

Mikołaj
Mikołaj
4 lata temu

Super wideorejestrator
Dobra kamerka , parametry i nagrania OK, łatwy montaż, zajmuje mało miejsca.
... Rozwiń dalej

Mikołaj
Mikołaj
4 lata temu

Ekstra kamera
Cześć! Ciężko znaleźć rejestrator DOBRY w tej cenie. Jednak myliłem się, solidna karta pamięci, dobra jakość obrazu no i odporny na drobne nieprzewidywane uszkodzenia. Jednym słowem mega.

... Rozwiń dalej

Marcin
Marcin
4 lata temu

Polecam
Sam video rejestrator jest naprawdę dobry, jedynie zasilacz po podłączeniu do gniazdka samochodowego powoduje delikatne zakłócenia w radiu samochodowym poza terenem zabudowanym, gdy oddalę się od nadajnika radia.
... Rozwiń dalej

Mirek
Mirek
4 lata temu

Mega wideorejestrator
Rozwaliła system, nie miałem takiej kamery jeszcze, ale to jak ona nagrywa nocą to rewelacja.
... Rozwiń dalej

Fakir
Fakir
4 lata temu

Ekstra
To jest bardzo dobry sprzęt, nagrania są bardzo wyraźne, dobrze wyglądają także te nagrywane w nocy. Ekran jest czuły na dotyk, można łatwo ustawić parametry. Plus za możliwość nagrywania 24h na dobę. Szkoda, że nie ma karty w zestawie.
... Rozwiń dalej

Mikołaj
Mikołaj
4 lata temu

Bardzo polecam, super wybór
Produkt klasy premium za bardzo przystępną ceną. Świetna jakość obrazu pozwala uchwycić drobne szczegóły krajobrazu. Dźwięk czysty. Bardzo czuły głośnik nagrywa nawet słowa wypowiedziane szeptem, dzięki czemu wszystkie ważne chwile pozostaną z Tobą tak długo jak tylko zechcesz. Urządzenie bardzo intuicyjne w obsłudze, proste menu pozwala szybko skonfigurować wideorejestrator w zależności od naszych potrzeb. Testuję go już kilka miesięcy podczas podróży w różnych warunkach atmosferycznych i jestem zadowolona. Polecam.
... Rozwiń dalej

Oskar
Oskar
4 lata temu

Super
Przede wszystkim bardzo wysokiej klasy samo lusterko, po drugie widorejestrator wysokiej klasy, a po trzecie kamera cofania w bardzo dobrej jakości z liniami pomocniczymi przy cofaniu. Super, polecam
... Rozwiń dalej

Rafał
Rafał
4 lata temu

Elgancko
Naprawdę wow, robi wrażenie od razu po rozpakowaniu, bardzo estatycznie wykonane lusterko, kamera z szerokim kątem widzenia z frontu, ale kamera cofania również bardzo wysokiej jakości. Sam montaż nie jest też trudny, chociaż jeśli chce się mieć pochowane kabelki to trzeba się troche pogimnastykować ,zależy od samochodu, ale jak ktoś się troszkę zna to szybko pójdzie.
... Rozwiń dalej

Max
Max
4 lata temu

Polecam
kupienie tej kamerki to strzał w 10! Kupiłem dla żony. Jest zachwycona, że nie ma na szybie dodatkowego gadżetu. Kamerka jest w lusterku więc nic jej nie przeszkadza, dodatkowo ma kamerkę cofania, która była w zestawie. Twierdzi, że dzięi tej kmaerce parkowanie tyłem już nie jest dla niej straszne.
... Rozwiń dalej

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów Neonetu.