Solidny uchwyt ścienny ART AR-51
Nowoczesny uchwyt ścienny AR-51 marki ART zapewnia najwyższą jakość wykonania, wyjątkową wytrzymałość oraz ochronę twojego sprzętu. AR-51 charakteryzuje się doskonałą jakością w przystępnej cenie, a dzięki malowaniu proszkowemu i stylowemu, klasycznemu wyglądowi pasuje do każdego wnętrza. Podwójne ramię umożliwia szeroką regulację w pionie i poziomie, a duża płyta ścienna idealnie rozkłada ciężar telewizora.

Rozległe możliwości zastosowania
Model AR-51 to idealna opcja dla właścicieli telewizorów o maksymalnej przekątnej 60" i wadze do 50 kg. Regulacja w pionie i poziomie gwarantuje doskonałą ergonomię użytkowania, co sprawia, że oglądanie telewizji staje się prawdziwą przyjemnością. Uchwyt AR-51 umożliwia montaż telewizora z mocowaniem VESA (maksymalny rozstaw otworów pod uchwyt: 400 x 400 mm).

| Maksymalna odległość od ściany | 360 mm |
| Regulacja | W pionie i poziomie Wbudowana poziomica |
| Wysokość | 400 mm |
| Dołączone akcesoria | Komplet śrub |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 400x400 200x200 300x300 400x300 300x200 |
| Maksymalny rozmiar TV | 60" |
| Minimalna odległość od ściany | 50 mm |
| Maksymalny udźwig | 50 kg |

















































