Niezawodny uchwyt na ścianę
Nowoczesny uchwyt z podwójnym ramieniem od marki Art zapewnia najwyższą jakość wykonania, wyjątkową wytrzymałość i bezpieczeństwo Twojego sprzętu. Model UX-150 wyróżnia się solidnością w korzystnej cenie, a dzięki powłoce proszkowej i eleganckiemu, klasycznemu wyglądowi będzie pasować do każdego wnętrza. Dodatkowo, można go zamontować w narożniku, a odległość od ściany można regulować od 6,5 do 35 cm.

Uniwersalność uchwytu ART UX-150
Model UX-150 od firmy ART to świetny wybór dla telewizorów o rozmiarze od 23 do 60 cali i wadze do 45 kg. Regulacja w pionie wynosi 15 stopni, a w poziomie od -45 do 45 stopni, co zapewnia wygodę i komfort podczas oglądania. Uchwyt obsługuje telewizory z mocowaniem VESA od 200x200 do 400x400, umożliwiając szeroki zakres montażu.

| Maksymalna odległość od ściany | 350 mm |
| Wysokość | 400 mm |
| Standard VESA | 400x400 200x200 300x300 400x300 300x200 |
| Maksymalny rozmiar TV | 60" |
| Minimalna odległość od ściany | 65 mm |
| Dołączone akcesoria | Komplet śrub |
| Maksymalny udźwig | 45 kg |
| Rodzaj | Ścienny |
| Regulacja | W pionie i poziomie |

















































