Pracuj przez długie godziny
Świetne chłodzenie
Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, biurze czy na zewnątrz, podstawka pod laptopa Notepal CMC3 zapewnia komfort i wygodę w każdych warunkach. Podstawka Cooler Master to ergonomiczna i wygodna konstrukcja, która utrzyma Twojego laptopa w odpowiedniej temperaturze.

Wysoka jakość wykonania
Nowatorska konstrukcja
Podkładka Notepal CMC3 jest odpowiednia dla laptopów o przekątnej ekranu 15''. Wyposażona w antypoślizgowe nóżki, zapewnia stabilność na każdej powierzchni, a specjalna blokada z przodu podkładki utrzymuje laptopa na miejscu, eliminując ryzyko zsunięcia.

Duży wentylator
Optymalne rozpraszanie ciepła
Dzięki wbudowanemu wentylatorowi o średnicy 200 mm, podstawka skutecznie rozprasza ciepło, zapewniając efektywne chłodzenie. Wystarczy podłączyć kabel USB do laptopa, aby uruchomić urządzenie.

| Poziom hałasu | 21 dBA |
| Wysokość | 50 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Kabel USB |
| Zasilanie | USB |
| Prędkość obrotowa | 700 obr./min. |
| Rodzaje wyjść / wejść | USB 2.0 - 1 szt. |
| Kompatybilność z laptopami | 15,6" 15,4" |
| Średnica wentylatora | 200 mm |
| Materiały | Plastik Guma |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Przepływ powietrza | 74 CFM |

























