


Świetny telefon
Telefon kupiłem mamie na urodziny. Zadowolona jest i to jest najważniejsze, fajny zgrabny telefonik
Polecam dla seniora
Dobry produkt w dobrej cenie Wytrzymały działa bez zarzutu
Produkt zgodny z opisem. Szybka dostawa i świetna obsługa. Polecam.
Zamówienie i realizacja zamówienie wzorowe ale przesylka kurierem wiele pozostawia do zyczenia.
Kontakt z firma zerowy , opoznienie 24 h zadnego wytlumaczenia.