Monitor biznesowy Eizo FlexScan EV2456
Nowoczesny wygląd
Monitor Eizo FlexScan EV2456 z dużym ekranem i wysoką rozdzielczością idealnie nadaje się do użytku w biurze. Matryca zapewnia wystarczającą przestrzeń roboczą do efektywnej pracy, nawet z obszernymi arkuszami. Dzięki temu wszystkie dane są widoczne bez potrzeby przewijania, co usprawnia i przyspiesza pracę. Dodatkowo, wysoka rozdzielczość gwarantuje niezwykle ostry obraz, który zadowoli Twoje oczy.

Różnorodność złączy sygnałowych
Wszechstronne możliwości
W kompaktowej obudowie znajduje się pełny zestaw złączy sygnałowych, które umożliwiają podłączenie sygnału z różnych kart graficznych, w tym także starszych modeli.

Ulga dla wzroku
Technologie zwiększające komfort
Obraz bez migotania
Modele FlexScan z serii EV stosują hybrydowe rozwiązanie, które pozwala na regulację jasności bez widocznego migotania, jednocześnie zachowując stabilność kolorów.
Mniej niebieskiego światła
W porównaniu do standardowych ustawień monitorów LCD na poziomie 6500K, tryb Papier (Paper Mode) jest bliższy długości fal światła czerwonego, co zmniejsza ilość światła niebieskiego i zapobiega zmęczeniu oczu podczas czytania dokumentów.
Automatyczna regulacja jasności
Czujnik jasności Auto EcoView wykrywa zmiany oświetlenia w otoczeniu w ciągu dnia i automatycznie dostosowuje optymalny poziom jasności ekranu.
Świetny obraz pod każdym kątem
Panel IPS (in-plane switching) zapewnia kąty widzenia 178° w pionie i poziomie, z minimalnymi zmianami kontrastu i kolorów podczas oglądania z różnych stron.

Ergonomiczna budowa
Pracuj wygodniej
Monitor posiada nowo zaprojektowaną stopkę, która umożliwia większą regulację w pionie, a dzięki mniejszej podstawie w porównaniu do wcześniejszych modeli, zajmuje mniej miejsca na biurku.
Ma również mocowanie umożliwiające szybkie odłączenie ekranu od stopki i zamontowanie go na dowolnym ramieniu zgodnym ze standardem VESA oraz prosty uchwyt do organizacji kabli.

Scentralizowane zarządzanie ustawieniami
Wszystko w jednym miejscu
EIZO Monitor Configurator umożliwia administratorom sieci regulację ustawień wszystkich monitorów z serii FlexScan EV przez złącze USB. Ustawienia jednego monitora można zapisać jako plik xml i następnie zastosować je do innych monitorów FlexScan za pomocą USB lub sieci biurowej.

Screen InStyle
Oprogramowanie Eizo
Autorskie oprogramowanie EIZO, Screen InStyle, pozwala użytkownikowi dostosować parametry ekranu: ustalić dzienny cykl zmian jasności i temperatury barwowej bieli obrazu oraz parametry zasilania. Ustawienia mogą być zastosowane do wszystkich monitorów w instalacjach wieloekranowych, bez konieczności ręcznej regulacji każdego monitora z osobna.
Aplikacja serwerowa Screen InStyle umożliwia administratorom kontrolę ustawień wszystkich kompatybilnych monitorów z centralnej lokalizacji. Jest to szczególnie przydatne w firmach, które dbają o komfort swoich pracowników i zwracają uwagę na ekologię.

| Kolor | Biały |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:10 |
| Wielkość plamki | 0,270 x 0,270 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 14 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 342 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | D |
| Moc głośników | 2 x 1W |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Dodatkowe informacje | Automatyczna regulacja jasności Czujnik światła otoczenia Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Uchwyt na kable Wbudowany HUB USB |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Dołączone akcesoria | Kabel DisplayPort Kabel USB Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Kabel USB |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Technologia synchronizacji | Brak informacji |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 24,1" |
| Złącza | HDMI - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. Wejście audio - 1 szt. Wyjście audio - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. DVI - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1200 (WUXGA) |





























































