Przełącznik z kluczowymi funkcjami
Netgear GS516TP
Przełącznik Netgear 16p GS516TP oferuje szeroki wachlarz funkcji, PoE, zwiększoną wydajność i funkcjonalność. Jest stworzony z myślą o sieciach konwergentnych, gdzie za pomocą jednej platformy przesyłane są głos, obraz i dane. Netgear 16p GS516TP jest zoptymalizowany, aby zapewnić najwyższą efektywność, redukcję kosztów operacyjnych i łatwość zarządzania.
Wszystkie przełączniki wyposażone są w porty Gigabit SFP, co umożliwia szybkie połączenia światłowodowe. Te przełączniki to idealne rozwiązanie dla firm poszukujących optymalnego połączenia funkcji, wydajności i wartości.

Obsługa technologii PoE
Wyjątkowa wydajność
Obsługa wysokiej gęstości usług VoIP, monitoringu i punktów dostępu do sieci bezprzewodowych. Lepiej unikać sytuacji, w której w przyszłości zabraknie portów PoE do dalszej rozbudowy.

Porty IEEE 802.3at PoE Plus
Elastyczna konstrukcja
Elastyczna konstrukcja pozwala na dodawanie urządzeń o dużym zapotrzebowaniu na moc, takich jak wideofony, kamery PTZ i punkty dostępowe bezprzewodowe, przy użyciu tego samego przełącznika, obsługującego telefony VoIP.

Zbuduj sieć gotową na przyszłe wyzwania
Solidna wydajność
- Wysoka wydajność dzięki architekturze bez blokad, tabeli 8000 adresów MAC, 256 VLAN, 480 wpisom ACL, 32 trasom statycznym i 1024 grupom multicast
- Rozbudowane możliwości zarządzania protokołem IPv6, usługą QoS i ACL zapewniają ochronę inwestycji i płynne przejście do sieci opartej na IPv6
- Użycie portów SFP umożliwia zestawianie łączy światłowodowych typu uplink, a dedykowane porty SFP w wielu modelach pozwalają na zwiększenie nadmiarowości i odporności, poprawiając niezawodność i dostępność
- Energy Efficient Ethernet (IEEE802.3az) pozwoli na większe oszczędności energii w przyszłości, gdy na rynku pojawi się więcej urządzeń końcowych zgodnych z EEE
- Zaawansowana usługa QoS z filtrowaniem ruchu przychodzącego IPv4/IPv6 (ACL) i obsługa priorytetów (QoS - Diff Serv)
- Dynamiczne przypisywanie sieci VLAN ułatwia uwierzytelnienie użytkowników i dostęp do sieci niezależnie od lokalizacji

| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 16 |
| Maksymalny pobór mocy | 92 W |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 8 |
| Rozmiar tablicy MAC | 8 k |
| MTBF | 479 350 h |
| Liczba grup VLAN | 256 |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 u IEEE 802.3 i IEEE 802.3 ab IEEE 802.3 z IEEE 802.3 ae IEEE 802.3 ad IEEE 802.3 x IEEE 802.1 s IEEE 802.1 w IEEE 802.1 Q IEEE 802.1 x IEEE 802.1 p IEEE 802.3 IEEE 802.3 af |
| Wysokość | 43 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Elementy montażowe Kabel zasilający |
| Warstwa przełączania | 2 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Dodatkowe informacje | SNMP Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) VLAN Automatyczne krosowanie portów (Auto MDI-MDIX) Automatyczne rozpoznawanie kabla krosowego (MDI/MDIX) Automatyczna negocjacja szybkości połączeń |
| Złącza | RJ-45 10/100/1000 Mbps - 16 szt. |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE 802.3af (PSE) do 15.4W Zasilanie przez PoE (PD) PoE 802.3af (PSE) do 15.4 W |
| Przepustowość | 32 Gb/s |
| Typ obudowy | Do szaf RACK |

