| Poziom zabezpieczeń DIN (66399) | P-4 |
| Wysokość | 545 mm |
| Dodatkowe informacje | Funkcja cofania Zabezpieczenie termiczne Podajnik na dokumenty |
| Maksymalna ilość kartek jednorazowo | 200 szt. |
| Rodzaj cięcia | Ścinki |
| Niszczy | Papier Zszywki i spinacze Karty plastikowe Płyty CD/DVD |
| Szybkość niszczenia | 3 m/min |
| Maksymalny format dokumentu | A4 |
| Poziom głośności | 65 dB |
| Cykl pracy | 12 min pracy / 25 min odpoczynku |
| Funkcja start/stop | Automatyczna |
| Rozmiar cięcia | 4 x 38 mm |



















