Solidny uchwyt ścienny
Nowoczesny uchwyt ścienny AR-75 marki Art zapewnia najwyższą jakość wykonania. Jego budowa oparta jest na elementach z grubej, wytrzymałej blachy, co gwarantuje bezpieczeństwo i stabilność Twojego telewizora. AR-75 wyróżnia się doskonałą jakością w przystępnej cenie, a dzięki malowaniu proszkowemu i eleganckiemu, klasycznemu wyglądowi pasuje do każdego wnętrza.

Uniwersalna regulacja
Model AR-75 to idealna opcja dla właścicieli dużych telewizorów o maksymalnej przekątnej 65" i wadze do 50 kg. Regulacja w pionie i poziomie zapewnia doskonałą ergonomię użytkowania. Kąt nachylenia telewizora można w pełni dostosować w zakresie od -3 do 10 stopni. Umożliwia to takie ustawienie nachylenia ekranu, aby obraz był zawsze najwyższej jakości. Odległość od ściany można regulować w zakresie od 55 mm do 470 mm. Dodatkowo, obrót w płaszczyźnie poziomej pozwala na dostosowanie pozycji telewizora do Twoich preferencji.

Rozległe zastosowanie ART AR-75
Uchwyt AR-75 umożliwia zamontowanie telewizora z mocowaniem VESA (maksymalny rozstaw otworów montażowych: 400 x 400 mm). Płynna regulacja rozstawu otworów montażowych pozwala dostosować uchwyt do różnych rozmiarów telewizorów, w zakresie od 23 do 65 cali. Dzięki temu, przy wymianie telewizora na nowy model, nie będzie konieczności zmiany uchwytu.

| Maksymalna odległość od ściany | 470 mm |
| Wysokość | 423 mm |
| Dołączone akcesoria | Komplet śrub |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 400x400 200x200 300x300 400x300 300x200 |
| Maksymalny rozmiar TV | 65" |
| Minimalna odległość od ściany | 55 mm |
| Maksymalny udźwig | 50 kg |
| Regulacja | W pionie i poziomie |

































































