| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 8 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 13 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 323 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | D |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Dodatkowe informacje | Gwarancja NBD Premium Panel 36 miesięcy Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Uchwyt na kable Wbudowany HUB USB |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 1 szt. Wyjście audio - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. USB 2.0 - 2 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. |
| Dołączone akcesoria | Kabel DisplayPort Kabel USB 3.0 Kabel zasilający Kabel VGA Kabel zasilający Osłona na kable Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Technologia synchronizacji | Nie posiada |
| Technologia ochrony oczu | Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski Dotykowy |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | Brak informacji |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |



















































