Uchwyt ścienny ART AR-46
Nowoczesny uchwyt telewizyjny marki Art zapewnia najwyższą jakość wykonania, wyjątkową wytrzymałość oraz ochronę twojego urządzenia. Model AR-46 wyróżnia się doskonałą jakością oraz solidną i wytrzymałą konstrukcją. Dodatkowo cechuje się minimalnym odstępem od ściany wynoszącym zaledwie 2,5 cm. Dzięki malowaniu proszkowemu i eleganckiemu, klasycznemu wyglądowi pasuje do każdego wnętrza.

Kompatybilny ze standardem VESA
Model AR-46 to idealna opcja dla właścicieli telewizorów o przekątnej od 14 do 42 cali i wadze do 35 kg. Uchwyt ART jest zgodny ze standardem montażu VESA 200x200, 100x100 mm. Regulacja w pionie o 10 stopni zapewnia doskonałą ergonomię użytkowania, co sprawia, że oglądanie telewizji staje się prawdziwą przyjemnością. Wbudowana poziomica ułatwia szybki i prawidłowy montaż.

| Standard VESA | 100x100 200x200 |
| Maksymalny rozmiar TV | 42" |
| Minimalna odległość od ściany | 25 mm |
| Wysokość | 220 mm |
| Dołączone akcesoria | Komplet śrub |
| Maksymalny udźwig | 35 kg |
| Rodzaj | Ścienny |
| Regulacja | W pionie Wbudowana poziomica |



















































