Uchwyt ścienny ART AR-52
Nowoczesny uchwyt telewizyjny marki Art zapewnia najwyższą jakość wykonania, wyjątkową wytrzymałość oraz ochronę twojego urządzenia. Model AR-52 wyróżnia się doskonałą jakością oraz solidną i wytrzymałą konstrukcją. Uchwyt umożliwia regulację odległości od ściany w zakresie 80-400 mm. Dzięki malowaniu proszkowemu i stylowemu, klasycznemu wyglądowi, pasuje do każdego wnętrza. Wbudowana poziomica ułatwia szybki i prawidłowy montaż.

Kompatybilny ze standardem VESA
Model AR-52 to idealna opcja dla właścicieli dużych telewizorów o przekątnej od 30 do 70 cali i wadze do 60 kg. Uchwyt ART jest zgodny ze standardem montażu VESA 200x200, 300x200, 300x300, 400x300, 400x400, 600x400 mm. Regulacja kąta w pionie od -15 do +15 stopni oraz w poziomie do 180 stopni pozwala na dostosowanie nachylenia ekranu do własnych preferencji, co sprawia, że oglądanie telewizji staje się prawdziwą przyjemnością.

| Maksymalna odległość od ściany | 400 mm |
| Standard VESA | 400x400 200x200 600x400 300x300 400x300 300x200 |
| Maksymalny rozmiar TV | 70" |
| Minimalna odległość od ściany | 80 mm |
| Wysokość | 420 mm |
| Dołączone akcesoria | Komplet śrub Elementy montażowe |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Rodzaj | Ścienny |
| Regulacja | W pionie W pionie i poziomie Wbudowana poziomica |























































