Uchwyt ścienny ART AR-57A
Nowoczesny uchwyt telewizyjny marki Art zapewnia najwyższą jakość wykonania, wyjątkową wytrzymałość oraz ochronę twojego urządzenia. Model AR-57A wyróżnia się doskonałą jakością oraz solidną i wytrzymałą konstrukcją. Uchwyt umożliwia regulację odległości od ściany w zakresie od 6 do 36 cm. Dzięki malowaniu proszkowemu i eleganckiemu, klasycznemu wzornictwu pasuje do każdego wnętrza.

Kompatybilny ze standardem VESA
Model AR-57A to idealna opcja dla właścicieli małych i średnich telewizorów o przekątnej od 17 do 42 cali i wadze do 25 kg. Uchwyt ART jest zgodny ze standardem montażu VESA 75x75, 100x100, 200x100, 200x200 mm. Regulacja kąta w pionie od -15 do +2 stopni oraz w poziomie do 180 stopni pozwala na dostosowanie nachylenia ekranu do własnych preferencji, co sprawia, że oglądanie telewizji staje się prawdziwą przyjemnością.

| Kolor | Czarny |
| Maksymalna odległość od ściany | 360 mm |
| Standard VESA | 100x100 200x100 200x200 75x75 |
| Maksymalny rozmiar TV | 42" |
| Minimalna odległość od ściany | 60 mm |
| Wysokość | 220 mm |
| Dołączone akcesoria | Komplet śrub |
| Maksymalny udźwig | 25 kg |
| Rodzaj | Ścienny |
| Regulacja | W pionie W pionie i poziomie |























































