Solidny uchwyt
Uchwyt ścienny ART AR-73 to synonim najwyższej jakości wykonania i wytrzymałości. Model AR-73 wyróżnia się niezwykle solidną konstrukcją. Dodatkowo oferuje szerokie możliwości regulacji telewizora oraz ustawienia urządzenia w pionie i poziomie. Dzięki powłoce z lakieru proszkowego, uchwyt doskonale pasuje do każdego wnętrza.

Kompatybilny ze standardem VESA
AR-73 to doskonały wybór dla właścicieli telewizorów o przekątnej od 19 do 55 cali i wadze do 35 kg. Uchwyt ten oferuje regulację w pionie (pochylenie) od -10 do 10 stopni oraz w poziomie (obrót) od -45 do 45 stopni. Ponadto, uchwyt pozwala na zamontowanie telewizora z mocowaniem VESA w standardach: 75x75, 100x100, 200x100, 200x200, 300x200, 300x300, 400x300, 400x400.

| Maksymalna odległość od ściany | 445 mm |
| Standard VESA | 400x400 100x100 200x100 200x200 75x75 300x300 100x200 |
| Maksymalny rozmiar TV | 55" |
| Minimalna odległość od ściany | 64 mm |
| Wysokość | 430 mm |
| Dołączone akcesoria | Komplet śrub |
| Maksymalny udźwig | 35 kg |
| Rodzaj | Ścienny |
| Regulacja | W pionie W pionie i poziomie |



















































