| Poziom zabezpieczeń DIN (66399) | P-4 |
| Wysokość | 472 mm |
| Dodatkowe informacje | Obudowa na kółkach Funkcja cofania Zabezpieczenie termiczne |
| Maksymalna ilość kartek jednorazowo | 16 szt. |
| Rodzaj cięcia | Ścinki |
| Niszczy | Papier Zszywki i spinacze Karty plastikowe Płyty CD/DVD |
| Szybkość niszczenia | 3,4 m/min |
| Maksymalny format dokumentu | A4 |
| Poziom głośności | 70 dB |
| Cykl pracy | 20 min pracy / 30 min odpoczynku |
| Funkcja start/stop | Automatyczna |
| Rozmiar cięcia | 4 x 38 mm |









