









Pranie bez zarzutu. Jednak pompa działa z przerywaniem pracy - kilkanaście sekund pracuje, kilka sekund przerwy. Serwis mówi, że jest OK. Czy tutaj użytkownicy tej pralki potwierdzają taką prace pompy?
Świetna pralka, cicha, dużo mieści.
Super praleczka, Polecam :)
Pralka pierze dobrze i cicho. Oby była tak trwała jak poprzednia (Amica) , 14 lat i wciąż pracuje
P.S. żona oszalała ..... pralka chodziła po 2 razy dziennie pierze wszystko co dorwie ;D
Na razie działa bardzo fajnie, jestem miło zaskoczona że w tej cenie udało się kupić tak funkcjonalną i fajnie wyposażoną pralkę. Posiada proste sterowanie, od groma programów, automatyczne czyszczenie bębna, do tego ustawienie czasu na który ma być pranie gotowe, tak samo jak skracanie czasu prania oraz szybka pauza :-)
Miło jestem zaskoczona praleczką. Działa bardzo sprawnie, posiada proste sterowanie oraz parametry super! Bardzo niskie zużycie prądu, zużywa to o dobre 20-30% mniej niż moja poprzednia pralka która była o 1kg mniej pojemna. Ma też fajną funkcję parową, masę programów, szybki dostęp oraz zapamiętuje ustawienia. BDB IMHO
Polecam, pralkę użytkuję od niedawna ale jeśli chodzi o jej możliwości to w tych pieniądzach jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Ma od groma programów ale przede wszystkim funkcje np. skracanie czasu, ustawienie godziny na którą pranie ma być zrobione, do tego pauza, dorzucanie prania, dobra blokada i sporo innych :-)))