5-portowy przełącznik TP-Link
TL-SF1005P
Przełącznik PoE TL-SF1005P dysponuje 5 portami RJ45 o prędkości 10/100Mb/s, które nie wymagają żadnej konfiguracji. Cztery z nich (1-4) wspierają funkcję Power over Ethernet (PoE). Urządzenie automatycznie identyfikuje urządzenia PD zgodne ze standardem IEEE 802.3af i dostarcza im energię. Umożliwia to rozszerzenie zasięgu sieci w lokalizacjach, gdzie brak jest dostępu do gniazdek elektrycznych lub linii zasilających, a istnieje potrzeba zainstalowania punktów dostępowych, kamer IP, telefonów IP itp.

4 porty PoE (Power over Ethernet)
Automatyczna negocjacja szybkości połączeń
Przełącznik oferuje 5 portów RJ45 z funkcją automatycznej negocjacji prędkości połączeń. Cztery z nich (1-4) obsługują Power over Ethernet (PoE). Urządzenie automatycznie wykrywa urządzenia PD działające w standardzie IEEE 802.3af i dostarcza im energię.

Ochrona przed przeciążeniami
Wysoka efektywność
Przełącznik dysponuje funkcją priorytetyzacji, która chroni system w sytuacjach przeciążenia. Maksymalne zużycie energii przez urządzenia zasilane PoE wynosi do 58W. Urządzenia podłączone do portów o wyższym priorytecie są zasilane w pierwszej kolejności.

Priorytetyzacja portów
Świetna funkcjonalność
Priorytety portów: port-1>port-2>port-3>port-4. Ta funkcja chroni system w sytuacjach przeciążenia. Na przykład, jeśli porty 1, 2 i 4 pobierają po 15,4W (maksymalna wartość dla portu wynosi 15,4W), system zużywa 46,2W (dioda LED PoE zaświeci się na czerwono).
Jeżeli do portu 3 podłączone zostanie urządzenie pobierające 12W, zasilanie portu 4 zostanie odcięte. Porty 1 i 2 będą zasilane 15,4W, port 3 - 12W, natomiast port 4 zostanie odłączony od zasilania.

Łatwa obsługa
Idealne rozwiązanie do rozbudowy sieci domowej
Przełącznik TL-SF1005P jest łatwy w instalacji oraz użytkowaniu. Nie wymaga konfiguracji ani montażu. Dzięki niezawodności oraz zapewnieniu wysokiej jakości transmisji, 5-portowy przełącznik desktopowy TL-SF1005P z czterema portami PoE stanowi doskonałe rozwiązanie do rozbudowy sieci w domu lub biurze.

| Architektura sieci | Fast Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 5 |
| Rozmiar tablicy MAC | 2 k |
| Maksymalny pobór mocy | 1,7 W |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 4 |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
| Dodatkowe informacje | Automatyczne krosowanie portów (Auto MDI-MDIX) Automatyczne rozpoznawanie kabla krosowego (MDI/MDIX) Automatyczna negocjacja szybkości połączeń |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 x IEEE 802.3 af |
| Wysokość | 25 mm |
| Złącza | RJ-45 10/100 Mbps - 5 szt. |
| Warstwa przełączania | 2 |
| Zarządzanie | Niezarządzalny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE 802.3af (PSE) do 15.4W PoE 802.3af (PSE) do 15.4 W |
| Przepustowość | 1,0 Gb/s |
| Typ obudowy | Biurkowy |









