Podkładka NOTEPAL L2
Podstawka pod laptopa
Notepal L2 to ekonomiczna i lekka podstawka chłodząca do laptopów, która spełnia wszystkie Twoje oczekiwania. Bez względu na miejsce, w którym się znajdujesz, urządzenie oferuje cichy wentylator z funkcją "plug and play", zapewniając komfortową pracę, a metalowa siatkowa pokrywa gwarantuje optymalny przepływ powietrza i minimalizuje poślizg. Ergonomiczna konstrukcja przyjazna użytkownikowi zwiększa wygodę korzystania z laptopa przez długi czas.

Ergonomiczny komfort
Najlepsze odczucia
Optymalny kąt nachylenia 8° zapewnia wygodę podczas pisania oraz gwarantuje doskonałe wrażenia w trakcie grania. NotePal L2 jest również wyposażony w dodatkowe porty USB umieszczone przy porcie micro USB na górze urządzenia.

Unikalny wygląd
Niebieskie podświetlenie
Nadaj urządzeniu wyjątkowy wygląd, podłączając je do portu USB. Ta funkcja nie tylko pokazuje status pracy urządzenia, ale także zapewnia atrakcyjne oświetlenie w ciemnych pomieszczeniach.

Cichy wentylator
Zredukuj hałas podczas pracy
Urządzenie wyposażono w duży wentylator o średnicy 160mm, co pozwala na redukcję hałasu w porównaniu do podstawek z kilkoma mniejszymi wentylatorami.

| Poziom hałasu | 29 dBA |
| Zasilanie | USB |
| Wysokość | 48 mm 48 mm |
| Rodzaje wyjść / wejść | Micro USB - 1 szt. USB 2.0 - 1 szt. micro USB - 1 szt. |
| Prędkość obrotowa | 1000 obr./min. |
| Średnica wentylatora | 160 mm |
| Kompatybilność z laptopami | 15,6" 15,4" 14,1" 13,3" 12,1" 17,3" 12,5" 16" |
| Materiały | Aluminium |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Przepływ powietrza | 20 CFM |







































