Wielofunkcyjny amplituner Onkyo TX-8220B
Odkryj nowoczesny amplituner stereo Onkyo TX-8220B, który charakteryzuje się realistycznym i dynamicznym dźwiękiem, wieloma możliwościami oraz wysoką funkcjonalnością. Wyposażony jest w całkowicie analogową amplifikację, która zapewnia odporność na niskie impedancje obciążenia i generuje wysokie prądy wyjściowe.
Dzięki mocy 100 W na kanał, TX-8220B może obsłużyć większość kolumn, nawet tych większych. Specjalna konstrukcja oraz wysokiej jakości komponenty gwarantują neutralny i czysty dźwięk z minimalnymi zniekształceniami.

Wypełnij swoją przestrzeń muzyką
Amplituner Onkyo TX-8220B został wyposażony w technologię Bluetooth w wersji 4.1 (A2DP/AVRCP). Umożliwia to łatwe połączenie urządzenia ze smartfonem, tabletem lub komputerem, co pozwala cieszyć się ulubioną muzyką w lepszej jakości dźwięku. Teraz możesz słuchać tego, co najbardziej lubisz, korzystając z serwisów takich jak Spotify, Tidal, TuneIn, Deezer.
TX-8220 posiada również tuner DAB+, który umożliwia odbiór radia cyfrowego. Odbiór stacji jest wolny od zakłóceń, szumów i zniekształceń. Jeśli preferujesz tradycyjne stacje analogowe, możesz korzystać z częstotliwości FM i zapisać do 40 stacji w pamięci urządzenia.

Wysoka jakość i budowa Onkyo TX-8220
Onkyo TX-8220B to wzmacniacz audio zbudowany w technologii tranzystorowej WRAT z bardzo solidnym układem zasilania. Duży transformator EI oraz ponadwymiarowe kondensatory filtrujące o niskiej tolerancji parametrów, specjalnie zaprojektowane do pracy w tego typu urządzeniach audio, poprawiają wydajność.
W połączeniu z wydajnymi tranzystorami końcowymi, które zapewniają wysoką wartość prądu wyjściowego, poprawiają dynamikę odtwarzanego dźwięku. Dzięki temu utwory odtwarzane przez TX-8220 są bardziej energetyczne. W połączeniu z dobrymi kolumnami głośnikowymi, zapewnia to doskonałe odwzorowanie basu i pełną kontrolę nad pozostałymi pasmami.

Wzbogać domowe centrum rozrywki
Onkyo TX-8220 posiada dwa wejścia cyfrowe (TOSLINK i koaksjalne), które umożliwiają podłączenie telewizora, odtwarzacza Blu-ray lub konsoli do gier. Dodatkowo, aby rozszerzyć możliwości swojego domowego systemu audio, wyposażono go w cztery wejścia analogowe oraz wejście gramofonowe współpracujące z wkładkami MM, a także wyjście liniowe „Line Out”.
Ponadto TX-8220B pozwala dostosować dźwięk do własnych preferencji, ponieważ posiada regulację barwy tonów (niskie/wysokie) i balansu. Co więcej, możliwość podłączenia dwóch par kolumn głośnikowych, subwoofera zewnętrznego oraz nagłośnienia dodatkowego pomieszczenia z pewnością zwiększy możliwości Twojego zestawu kina domowego.

| Kolor | Czarny |
| Stosunek sygnał/szum (SNR) | 105 dB |
| Wyjście na subwoofer | Tak |
| Wysokość | 150 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilajacy Baterie Antena DAB / FM Pilot Instrukcja |
| Rodzaje wyjść | Gniazdo słuchawkowe Subwoofer |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth |
| Informacje dodatkowe | Konstrukcja odporna na wibracje |
| Moc wyjściowa | 2 x 100W dla 6 Ohm |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedancja głośników | 4 - 16 Ohm |
| Rodzaje wejść | Wejście audio x 4 |
| Cyfrowe wejścia audio | Tak coaxialne Tak optyczne |









