NeonetNeonet
Wszędzie
Wszędzie
Telewizory i audio
Duże AGD
AGD do zabudowy
Małe AGD
Smartfony i zegarki
Komputery
Gaming
Sport
LEGO
Dom i ogród
BEKO MGF23210X - 437151 - zdjęcie
BEKO MGF23210X - 437151 - zdjęcie 1
BEKO MGF23210X - 437151 - zdjęcie 2BEKO MGF23210X - 437151 - zdjęcie 2
BEKO MGF23210X - 437151 - zdjęcie 3BEKO MGF23210X - 437151 - zdjęcie 3
BEKO MGF23210X - 437151 - zdjęcie 4BEKO MGF23210X - 437151 - zdjęcie 4
BEKO MGF23210X - 437151 - zdjęcie 5BEKO MGF23210X - 437151 - zdjęcie 5
BEKO MGF23210X - 437151 - zdjęcie 1
BEKO MGF23210X - 437151 - zdjęcie 2
BEKO MGF23210X - 437151 - zdjęcie 3
BEKO MGF23210X - 437151 - zdjęcie 4
BEKO MGF23210X - 437151 - zdjęcie 5

BEKO MGF23210X

  • Pojemność:23 l
  • Moc mikrofal:800 W
  • Sterowanie:Mechaniczne

Specyfikacja

Opinie

4,8/5
(41 opinii)
5
31
4
10
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników (41)

Patryk
Patryk
4 lata temu

polecam
Wizualnie - bez zarzutów. Funkcjonalnie - bez zarzutów. Fajne funkcje, programy specjalne, możliwość rozmrażania i grilowania. Wszystko, czego potrzebuję w jednym urządzeniu
... Rozwiń dalej

Marzena
Marzena
4 lata temu

mega polecam
Same plusy. Możliwość wyboru jednego z dostępnych programów automatycznych, intuicyjna obsługa
... Rozwiń dalej

Wiesia
Wiesia
4 lata temu

świetny zakup
Funkcjonalna, ma sporo fajnych funkcji, bardzo ułatwia mi "życie" w kuchni
... Rozwiń dalej

Tobiasz
Tobiasz
4 lata temu

sprzęt mega
Naprawdę spoko produkt, łatwy w obsłudze. Świetny sposób, żeby w jesienny wieczór, w mieszkaniu, przy meczu cieszyć się grillem :D Dla mieszkańców bloków genialna sprawa.
... Rozwiń dalej

Tomasz
Tomasz
4 lata temu

fajna, polecam
Podgrzewa, grilluje, rozmraża, prawdziwy kombajn pomocny w kuchni ;)
... Rozwiń dalej

Joanna
Joanna
4 lata temu

polecam
Dobra jakość i wykonanie naprawdę solidne. Jest funkcjonalna, solidna i łatwa w obsłudze. Świetna do kuchni o nowoczesnym wyglądzie. Mega ułątwia życie, szczególnie gdy zapomnę wyciągnąć coś z zamrażarki. Już kilka razy uratowała mój obiad :D
... Rozwiń dalej

Ela
Ela
4 lata temu

wszystko ok
Podgrzewa skutecznie, grilluje jak normalny grill, a do tego umożliwia rozmrażanie. Ładna, estetycznie wykończona, świetnie się wkomponowała w moją kuchnię ;)
... Rozwiń dalej

Arkadiusz
Arkadiusz
4 lata temu

super
Idealna do szybkiego odgrzewania posiłków, kiedy nie chce mi się gotować. Solidna i wytrzymała, a dziewczyna mówi, że ładnie wygląda i pasuje do wystroju kuchni
... Rozwiń dalej

Anna
Anna
4 lata temu

mikrofalówka
Fajna, funkcjonalna, łatwa w obsłudze, mega intuicyjna. Ciekawe funkcje dodatkowe, jak grill czy rozmrażanie - naprawdę działają jak trzeba. I najważniejsze - łatwo zadbać o czystość
... Rozwiń dalej

Emilia
Emilia
4 lata temu

beko
Wygodna, łatwa w obsłudze i czyszczeniu. Fajny wyświetlacz, dość pojemna, ładna, jestem bardzo zadowolona
... Rozwiń dalej

Janina
Janina
4 lata temu

Super
Mieszkam w bloku, więc funkcja grilla jest mega wygodna. Polecam
... Rozwiń dalej

Aleksander Es
Aleksander Es
4 lata temu

ok
Rozmrażanie to naprawdę fajna rzecz w kuchence mikrofalowej, a tu funkcja działa bez zarzutów. Grzeje naprawdę fajnie, jest wygodna w użyciu i czyszczeniu. W sam raz dla mnie
... Rozwiń dalej

Katarzyna
Katarzyna
4 lata temu

fajna
Dużo fajnych funkcji, jak rozmrażanie czy grill, ale największy plus za blokadę rodzicielską
... Rozwiń dalej

Krystian
Krystian
4 lata temu

mikrofala
Fajnie wykonana, zadbano o każdy szczegół. Kuchenka warta swojej ceny. Fajne funkcje, np gril i rozmrażanie. Przydaje się :D No i łatwa w obsłudze, co też było dla mnie ważne
... Rozwiń dalej

Jan Zawadzki
Jan Zawadzki
4 lata temu

beko
A mi najbardziej podobają się funkcje dodatkowe, w szczególności blokada rodzicielska :D Kiedyś się śmiałem, ale jak mam własne dzieci chodzące, to doceniam. Niewielka moc, w sumie chodzi dość cicho, fajna sprawa. Żona za to cieszy się z funkcji rozmrażania
... Rozwiń dalej

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów Neonetu.