










polecam
Wizualnie - bez zarzutów. Funkcjonalnie - bez zarzutów. Fajne funkcje, programy specjalne, możliwość rozmrażania i grilowania. Wszystko, czego potrzebuję w jednym urządzeniu
mega polecam
Same plusy. Możliwość wyboru jednego z dostępnych programów automatycznych, intuicyjna obsługa
świetny zakup
Funkcjonalna, ma sporo fajnych funkcji, bardzo ułatwia mi "życie" w kuchni
sprzęt mega
Naprawdę spoko produkt, łatwy w obsłudze. Świetny sposób, żeby w jesienny wieczór, w mieszkaniu, przy meczu cieszyć się grillem :D Dla mieszkańców bloków genialna sprawa.
fajna, polecam
Podgrzewa, grilluje, rozmraża, prawdziwy kombajn pomocny w kuchni ;)
polecam
Dobra jakość i wykonanie naprawdę solidne. Jest funkcjonalna, solidna i łatwa w obsłudze. Świetna do kuchni o nowoczesnym wyglądzie. Mega ułątwia życie, szczególnie gdy zapomnę wyciągnąć coś z zamrażarki. Już kilka razy uratowała mój obiad :D
wszystko ok
Podgrzewa skutecznie, grilluje jak normalny grill, a do tego umożliwia rozmrażanie. Ładna, estetycznie wykończona, świetnie się wkomponowała w moją kuchnię ;)
super
Idealna do szybkiego odgrzewania posiłków, kiedy nie chce mi się gotować. Solidna i wytrzymała, a dziewczyna mówi, że ładnie wygląda i pasuje do wystroju kuchni
mikrofalówka
Fajna, funkcjonalna, łatwa w obsłudze, mega intuicyjna. Ciekawe funkcje dodatkowe, jak grill czy rozmrażanie - naprawdę działają jak trzeba. I najważniejsze - łatwo zadbać o czystość
beko
Wygodna, łatwa w obsłudze i czyszczeniu. Fajny wyświetlacz, dość pojemna, ładna, jestem bardzo zadowolona
Super
Mieszkam w bloku, więc funkcja grilla jest mega wygodna. Polecam
ok
Rozmrażanie to naprawdę fajna rzecz w kuchence mikrofalowej, a tu funkcja działa bez zarzutów. Grzeje naprawdę fajnie, jest wygodna w użyciu i czyszczeniu. W sam raz dla mnie
fajna
Dużo fajnych funkcji, jak rozmrażanie czy grill, ale największy plus za blokadę rodzicielską
mikrofala
Fajnie wykonana, zadbano o każdy szczegół. Kuchenka warta swojej ceny. Fajne funkcje, np gril i rozmrażanie. Przydaje się :D No i łatwa w obsłudze, co też było dla mnie ważne
beko
A mi najbardziej podobają się funkcje dodatkowe, w szczególności blokada rodzicielska :D Kiedyś się śmiałem, ale jak mam własne dzieci chodzące, to doceniam. Niewielka moc, w sumie chodzi dość cicho, fajna sprawa. Żona za to cieszy się z funkcji rozmrażania