Uchwyt ścienny do telewizora ART AR-83
ART AR-83 to niewielki uchwyt do telewizora marki ART, który zapewnia najwyższą jakość wykonania, wyjątkową wytrzymałość i ochronę Twojego urządzenia. Idealnie nadaje się do małych telewizorów i monitorów. Produkt charakteryzuje się doskonałą jakością oraz mocną i trwałą konstrukcją. Dzięki osłonom zakrywającym metalową płytę ścienną oraz malowaniu proszkowemu i eleganckiemu, klasycznemu wyglądowi, ten model pasuje do każdego wnętrza.

Wysoka jakość i funkcjonalność
ART AR-83 oferuje szeroki i płynny zakres regulacji zarówno w pionie, jak i poziomie dzięki długiemu, podwójnemu ramieniu. Montaż za pomocą dołączonych śrub jest prosty i szybki. Dodatkowo, uchwyt ten pomaga utrzymać estetykę wnętrza dzięki systemowi ukrywania przewodów oraz dekoracyjnym osłonom zakrywającym płytę montażową.

Standard VESA w AR-83
Model AR-83 od ART to doskonały wybór dla właścicieli telewizorów z mocowaniem w standardzie VESA o rozmiarach od 10" do 42" i wadze do 15 kg. Regulacja w pionie (+4/-15 stopni) i poziomie (+/-180 stopni) zapewnia świetną ergonomię użytkowania, co sprawia, że zmiana pozycji telewizora jest bezproblemowa. Uchwyt AR-73 umożliwia zawieszenie telewizora z mocowaniem VESA (maksymalny rozstaw otworów: 200 x 200 mm).

| Wysokość | 230 mm |
| Dołączone akcesoria | Komplet śrub Elementy montażowe |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 100x100 200x100 200x200 75x75 |
| Maksymalny rozmiar TV | 42" |
| Minimalna odległość od ściany | 265 mm |
| Maksymalny udźwig | 15 kg |
| Regulacja | W pionie W pionie i poziomie |























































