Uchwyt ścienny do telewizora ART AR-86
ART AR-86 to niewielki uchwyt do telewizora marki ART, który zapewnia najwyższą jakość wykonania, wyjątkową wytrzymałość oraz ochronę Twojego urządzenia. Produkt charakteryzuje się doskonałą jakością oraz mocną i trwałą konstrukcją. Wbudowana poziomica ułatwia już i tak łatwy montaż. Poziomowanie +/-5 stopni jest przydatne w przypadku nieprecyzyjnego wywiercenia otworów montażowych.

Wysoka jakość i funkcjonalność
ART AR-86 oferuje szeroki i płynny zakres regulacji zarówno w pionie, jak i poziomie dzięki długiemu na 64 cm ramieniu. Montaż na 6 kołkach oraz duża płyta ścienna zapewniają bezpieczeństwo i stabilność. Dzięki malowaniu proszkowemu i eleganckiemu, klasycznemu wyglądowi, model ten pasuje do każdego wnętrza.

Standard VESA w AR-86
Model AR-86 od ART to idealny wybór dla właścicieli telewizorów z mocowaniem w standardzie VESA o rozmiarach od 32" do 63" i wadze do 30 kg. Regulacja w pionie (+15/-15 stopni) i w poziomie (+/-180 stopni) zapewnia doskonałą ergonomię użytkowania, co sprawia, że zmiana położenia telewizora jest bezproblemowa. Uchwyt AR-86 umożliwia zawieszenie telewizora z mocowaniem VESA (maksymalny rozstaw otworów pod uchwyt: 400 x 400 mm).

| Maksymalna odległość od ściany | 640 mm |
| Wysokość | 430 mm |
| Dołączone akcesoria | Komplet śrub Elementy montażowe |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 400x400 200x200 300x300 400x300 300x200 |
| Maksymalny rozmiar TV | 63" |
| Minimalna odległość od ściany | 86 mm |
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Regulacja | W pionie W poziomie W pionie i poziomie |



















































