Uchwyt do telewizora ART AR-77
Nowoczesny uchwyt ścienny AR-77 marki Art zapewnia najwyższą jakość wykonania, wyjątkową wytrzymałość oraz ochronę Twojego sprzętu. AR-77 wyróżnia się doskonałą jakością w przystępnej cenie, a dzięki malowaniu proszkowemu i stylowemu, klasycznemu wyglądowi pasuje do każdego wnętrza. Dodatkowo, wbudowana poziomica ułatwia już i tak łatwy montaż, a szeroka płyta ścienna idealnie rozkłada ciężar telewizora.

Szerokie zastosowanie
Model AR-77 to idealna opcja dla właścicieli telewizorów o maksymalnej przekątnej 46 cali i wadze do 35 kg. Regulacja w pionie i poziomie gwarantuje doskonałą ergonomię użytkowania, co sprawia, że oglądanie telewizji staje się prawdziwą przyjemnością. Uchwyt AR-77 umożliwia zamontowanie telewizora z mocowaniem VESA (maksymalny rozstaw otworów montażowych: 400 x 400 mm).

| Kolor | Czarny |
| Maksymalna odległość od ściany | 515 mm |
| Wysokość | 420 mm |
| Dołączone akcesoria | Komplet śrub Elementy montażowe |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 400x400 200x200 300x300 400x300 300x200 |
| Maksymalny rozmiar TV | 46" |
| Minimalna odległość od ściany | 50 mm |
| Maksymalny udźwig | 35 kg |
| Regulacja | W pionie W pionie i poziomie Wbudowana poziomica |







