Samsung UE50NU7092 - 442387 - zdjęcie
Samsung UE50NU7092 - 442387 - zdjęcie 1
Samsung UE50NU7092 - 442387 - zdjęcie 2Samsung UE50NU7092 - 442387 - zdjęcie 2
Samsung UE50NU7092 - 442387 - zdjęcie 3Samsung UE50NU7092 - 442387 - zdjęcie 3
Samsung UE50NU7092 - 442387 - zdjęcie 4Samsung UE50NU7092 - 442387 - zdjęcie 4
Samsung UE50NU7092 - 442387 - zdjęcie 5Samsung UE50NU7092 - 442387 - zdjęcie 5
Samsung UE50NU7092 - 442387 - zdjęcie 6Samsung UE50NU7092 - 442387 - zdjęcie 6
Samsung UE50NU7092 - 442387 - zdjęcie 2
Samsung UE50NU7092 - 442387 - zdjęcie 3
Samsung UE50NU7092 - 442387 - zdjęcie 4
Samsung UE50NU7092 - 442387 - zdjęcie 5
Samsung UE50NU7092 - 442387 - zdjęcie 6
Samsung UE50NU7092
Specyfikacja
Opinie
4,7/5
(87 opinii)
5
Opinie użytkowników (87)
Łukasz
Łukasz
6 lat temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 33" - 43"
6 lat temu
Test
Test
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 50" - 54"
Test... Rozwiń dalej
Norbert
Norbert
Agnieszka
Agnieszka
Monika
Monika
Super ekran i kolory wyraziste... Rozwiń dalej
Bartek
Bartek
Doskonale nadaje się do oglądania filmów i seriali... Rozwiń dalej
EWA
EWA
7 lat temu
Piękny telewizor i jakość obrazu... Rozwiń dalej
ROKSANA
ROKSANA
7 lat temu
Telewizor bardzo dobry:) miła obsługa, uprzejmy kontakt... Rozwiń dalej
Marek
Marek
Znakomita jakość w dobrej cenie... Rozwiń dalej
Jarek
Jarek
TV jak dotąd bez zastrzeżeń i tak wszystko zależy od jakości sygnału odbieranej audycji.
Polecam!!!
... Rozwiń dalej
Katarzyna
Katarzyna
Mikołaj
Mikołaj
przemyslaw
przemyslaw
Super telewizor... Rozwiń dalej
Tomasz
Tomasz