LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie
LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 1
LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 2LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 2
LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 3LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 3
LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 4LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 4
LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 5LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 5
LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 6LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 6
LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 7LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 7
LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 8LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 8
LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 9LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 9
LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 10LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 10
LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 2
LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 3
LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 4
LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 5
LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 6
LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 7
LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 8
LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 9
LG 43UK6300 - 448182 - zdjęcie 10
LG 43UK6300
Specyfikacja
Opinie
4,8/5
(60 opinii)
5
Opinie użytkowników (60)
Junek
Junek
6 lat temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 33" - 43"
Swiadomy wybór - cena
... Rozwiń dalej
Cezary
Cezary
7 lat temu
Jacek
Jacek
6 lat temu
super cena do jakości... Rozwiń dalej
Genowefa
Genowefa
Andrzelika
Andrzelika
7 lat temu
Jadwiga
Jadwiga
Arkadiusz
Arkadiusz
Agnieszka
Agnieszka
Adam
Adam
Stanisław
Stanisław
Zgodny z oczekiwaniami... Rozwiń dalej
Janusz
Janusz
jakość adekwatna do ceny,troche muli przy konfiguracji,ale generalnie ok... Rozwiń dalej
Robert
Robert
Produkt zgodny z opisem. Bardzo szybka dostawa, sprawna realizacja zamówienia... Rozwiń dalej
krystyna
krystyna
Roksana
Roksana
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 55" - 59"
Test
Test