















Polecam
bardzo fajny zestaw jak na razie działa bez zarzutów i spełnia bardzo dobrze moje oczekiwania. Słyszalność jest bardzo dobra co do prowadzonych i odbieranych rozmów telefonicznych jak też odtwarzanej na telefonie i przesyłanej na zestaw głośnomówiący muzyki!!! Bardzo fajnie odbiera się dzwoniący w samochodzie telefon bez utraty uwagi na drogę. Wystarczy słownie powiedzieć "Yes" jeśli chcemy odebrać telefon lub "No" jeśli nie chcemy go odebrać!!! Fajnie i bardzo szybko zestaw paruje się z telefonem raz i już go pamięta!!!
Polecam
Bardzo dobry sprzęt. Łatwo komunikuje się z urządzeniami. Automatycznie się łączy, chyba, że jakieś urządzenie wymaga akceptacji połączenia. Wtedy trzeba kliknąć OK. Bateria trzyma ponad 3 tygodnie. Bardzo dobrze słychać rozmowę, jak też ładnie zbiera mikrofon. Świetnie współpracuje np. ze Skypem. Na niektórych smartfonach (zależy od działania danego smartfona) nawet zestaw automatycznie odbiera rozmowę Skypa, co ułatwia np. łączność ze starszymi osobami. Naciśnięcie słuchawki łączy z ostatnim rozmówcą.
dobry sprzęt
Używam w biurze, gdzie wykonuję wiele rozmów. Nie muszę za każdym razem podnosić telefonu, ręce mogą być zajęte czymś innym. Słychać wyraźnie, bez zakłóceń, polecam.
Polecam
Prosty zestaw i w mega cenie. Nawet głośny, dlatego używam go nie na pełnym poziomie głośności.
Uzywam od dawna, idealna jakosc dzwieku, bezproblemowo laczy sie z telefonem zaraz po uruchomieniu. Super
Polecam
Bardzo dobry produkt bez problemu łączy się z telefonem jakość połączenia bardzo dobra. Prosty montaż i bardo dobrze trzyma w zasłonie przeciwsłonecznej.
Super
Świetna sprawa odbiór głosem wszystko słychać czysto i wyraźnie naprawdę warto
Ekstra rzecz
Zakupiłem go po zestawie głośnomówiącym firmy Parrot, który był bardzo problematyczny, ciągle coś się zwieszało/ nie działało (być może mój egzemplarz). Tutaj wszystko w porządku, doskonale działa automatyczne wybudzanie się po wejściu do samochodu. Mógłby być trochę głośniejszy.
Super urzadzenie
Dokładnie wszystko tak jak było napisane. Bardzo dobrze słychać drugą osobę, z którą się rozmawia i odwrotnie. Urządzenie jest bardzo głośne. Polecam!!!!!!
Polecam
Zestaw głośnomówiący jest genialny !!! Super jakość dźwięku, intuicyjny, długo czas użytkowania bez ładowania. Fajnie hula
Ekstra
Sprzęt bardzo dobry, jakość dźwięku w obie strony bardo dobra, nie ma szumów. Dźwięk wyraźny nawet przy dużej prędkości. Super funkcja automatycznego włączania po otwarciu drzwi. Bateria trzyma długo jeszcze od dwóch tygodni nie ladowałem. Polecam
Super
Urządzenie bardzo estetycznie wykonane i spełniające swoją rolę w 100%. Ważne, żeby powietrze z wentylatorów nie było skierowane na mikrofon, bo potrafi mocno zniekształcać głos. Poza tym pełne zadowolenie.
Super
Działa rewelacyjnie, w końcu mam zestaw głośnomówiący w samochodzie i moge swobodnie rozmawiać nie trzymając telefonu w ręce. Cieszy mnie to, że producenci wprowadzają takie rozwiązania, dzięki Xblitz!
polecam
Zaskoczył mnie totalnie... mysłałem, że tot taki raczej gadżet na chwile. Ale jestem zaskoczony w pełni, bo wymiata te zestaw głośnomówiący. Świetnie rozprowadza dźwięk po samochodzie.
polecam
Bardzo przydatna sprawa mieć zestaw głośnomówiący. Za pomocą jednego kliknięcia można rozmawiać kiedy chcemy i ile chcemy. Dobrze i łatwo się go obsługuję. Dźwięk jest czysty, nie ma zakłóceń ani problemów z łaczeniem. polecam