Switch Zyxel 28p GS1920-24HPv2
Ten innowacyjny i zarządzalny switch z wyjątkowym wyglądem i interfejsem kontynuuje sukces swoich poprzedników, oferując teraz odświeżony design i zarządzanie w chmurze dzięki technologii Zyxel NebulaFlex.
Przełącznik z inteligentnym zarządzaniem przez www i konstrukcją sprzętową klasy korporacyjnej, zbudowany z wykorzystaniem najnowszych technologii, zapewnia wysoką jakość i niezawodność dla sieci w małych i średnich przedsiębiorstwach.
Inteligentne wentylatory gwarantują cichą pracę urządzenia, a intuicyjne diody LED umożliwiają monitorowanie, na przykład, zużycia PoE.

Maksymalna elastyczność Twojej sieci
Seria GS1920v2 to doskonałe rozwiązanie dla różnych scenariuszy instalacji w małych i średnich firmach, a dzięki unikalnej kombinacji portów umożliwia łatwą przyszłą rozbudowę sieci.
Dzięki funkcji Power-over-Ethernet dostarczysz do 30 watów mocy na każdy port, z budżetem zasilania sięgającym 375 watów. Domyślny tryb zużycia zwiększa efektywność, dostarczając urządzeniom optymalną ilość energii w danym momencie.

Zarządzaj tak jak chcesz
Zyxel GS1920-24HPv2 wprowadza system Zyxel NebulaFlexTM, który umożliwia łatwe przełączanie między trybem autonomicznym a zarządzanym z chmury za pomocą darmowej platformy Nebula. Zarządzaj swoją siecią, gdziekolwiek jesteś i kiedy chcesz, dzięki dostępowi do informacji w czasie rzeczywistym, nawet będąc w podróży.
Skorzystaj również z aplikacji Zyxel ONE Network, sprawdzonego rozwiązania do konfiguracji i wykrywania przełączników sieciowych, urządzeń WLAN oraz bram zabezpieczających zainstalowanych w Twojej sieci.

| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 28 |
| Rozmiar tablicy MAC | 16 k |
| Szybkość przekierowań pakietów | 42 Mb/s |
| Bufor pamięci | 1,5 MB |
| Maksymalny pobór mocy | 463,5 W |
| MTBF | 638 691 h |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 24 |
| Wysokość | 44 mm |
| Dołączone akcesoria | Elementy montażowe |
| Dodatkowe informacje | SNMP Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) QoS VLAN Detekcja pętli Spanning Tree Rapid Spanning Tree |
| Złącza | SFP - 4 szt. RJ-45 10/100/1000 Mbps - 24 szt. |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.1 AB IEEE 802.3 u IEEE 802.3 ab IEEE 802.3 z IEEE 802.3 ad IEEE 802.3 x IEEE 802.1 d IEEE 802.1 s IEEE 802.1 w IEEE 802.1 Q IEEE 802.1 x IEEE 802.1 p IEEE 802.3 az IEEE 802.3 af IEEE 802.3 at |
| Typ obudowy | Do szaf RACK |
| Zarządzanie | Smart |
| Materiał obudowy | Metal |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE 802.3af (PSE) do 15.4W PoE 802.3af (PSE) do 15.4 W |
| Przepustowość | 56 Gb/s |

