










Dla mnie firma Huawei to Samsung numer dwa. Nie mam żadnych problemów, nic się nie wiesza no tylko że sprzęt każdy pokazuje że ma coś w oprogramowaniu migając i też również zawieszaniu się, resetuje się ponownie się włącza to znaczy że mówi spersonalizuj mnie to znaczy zaktualizuj mnie wyczyść mi pamięć i.t.p, i.t.d. Czyli to jest sprzęt z duszą. pozdrawiam
Najlepszy!
Użytkuję telefon od tygodnia. Jestem bardzo zadowolony. Brak zielonej poświaty, o którą się obawiałem. Bardzo funkcjonalny. Zdjęcia cudowne.Udało mi się kupić w Neonecie taniej od obecnej ceny. Profesjonalna, szybka obsługa i wysyłka. Bardzo polecam i smartfona i sklep Neonetu.
Świetny telefon, działa bardzo szybko. Aparat jest niesamowity ;)
Telefon jest na prawdę wart swojej ceny, wszystko działa bez zarzutów i na wysokim poziomie. Wspaniały aparat, bateria trzyma na prawdę przyzwoicie.
Telefon totalnie rozwala, myśle, że nieco gwałci konkurencje i na pewno trzyma topową jakość :D Szczególnie jeśli chodzi o porównanie do jak zwykle za drogiego apple :D
Отличный телефон. У меня был экран ВОЕ. Эффекта Халка нет. Выпуск октябрь 2018. Жалко, что в комплекте за такие деньги, нет чехла.
Telefon kupiłem w przepięknym kolorze fioletowym, wyglądał fantastycznie. Zdjęcia przepiękne, bardzo wyraziste również w trybie nocnym. Na tym koniec pozytywów. Po paru dniach pojawiła się na przyciemnionym ekranie zielona poświata (gluegate), czytnik linii papilarnych również działał jak chciał w efekcie odblokowanie tel. kończyło się wpisywaniem kodu zabezpieczającego bo czytnik nie rozpoznawał odcisku palca. Muszę jeszcze dodać, że tel. nie rozpoznaje utworzonych na PC-cie gotowych list odtwarzania plików mp3 takich jak np. *.M3U, *.PLS, itd. Pytałem serwis czy to wada fabryczna czy może już tak te telefony mają a w odpowiedzi otrzymałem odpowiedź, że tel. nie posiadają takiej funkcji. Ponadto na odpowiedź serwisu też trzeba było czekać ok tygodnia. Po tym wszystkim tel. zareklamowałem i po 14 dniach otrzymałem nowy tylko że w kolorze czarnym, ponieważ innych ponoć nie było (dziwne przecież chciałem fioletowy). Nowy tel. działa poprawnie. Podsumowując już nigdy nie zakupię tel. tej marki i nie powinno się wydawać flagowego tel. z tak poważnymi usterkami, dlatego taka ocena a nie inna.
PS. Obsługa sklepu NEONET w Łukowie bardzo profesjonalna, jestem z niej bardzo zadowolony i na pewno tam wrócę.