















Co tu opisywać- po prostu kolejny flagowiec Samsunga z pułki Galaxy. To mój kolejny galaxy z którego jestem zadowolony. Dobra Jakość wykonania, nie zacina, zdjęcia i filmy b.dobrej jakości, klarowny dźwięk stereo.
Można by narzekać na przednią kamerkę w ekranie, lecz po pewnym czasie w zupełności nie przeszkadza.
Troszku za wysoko są umiejscowione boczne klawisze lecz to też kwestia przyzwyczajenia. Ekran jak zwykle odzwierciedla piękne klarowne i ostre kolory. Polecam do niego zakup etui samsunga led cover, oraz biórkowe ładowanie indukcyjne.
Telefon w pełni spełnił oczekiwania a nawet więcej. Ekran to po prostu bajka. Bardzo wygodny w użytkowaniu mimo takiej wielkości. Aparat robi fantastyczne zdjęcia. Wcześniej miałem iPhone'a ale szybko można się przyzwyczaić do nowego systemu. Ogólnie mocno polecam.
POLECAM SERDECZNIE KAŻDEMU WIELBICIELOWI MARKI SAMSUNG!
POLECAM SERDECZNIE KAŻDEMU WIELBICIELOWI MARKI SAMSUNG!
POLECAM SERDECZNIE KAŻDEMU WIELBICIELOWI MARKI SAMSUNG!
POLECAM SERDECZNIE KAŻDEMU WIELBICIELOWI MARKI SAMSUNG!
POLECAM SERDECZNIE KAŻDEMU WIELBICIELOWI MARKI SAMSUNG!
Super telefon
Brak słuchawek A miały być do telefonu kupionego w przed sprzedaży
Приємний в користуванні, гарний і зручний телефон. Потужний та швидкий.
Serdecznie polecam Samsung Galaxy s10 przesiadka z galaxy s 7 jest odczuwalna jestem zadowolony słuchawki gratis są też już od 2 dni są. Jestem mile mile zaskoczony że mam wszystko i szybko dziękuję neonet.pl
Sprzęt oczywiście super wiec nie ma co się rozpisywać...polecam każdemu. Szybka wysyłka więc jestem zadowolny za zakupionego sprzętu w tym sklepie
Telefon w pełni wart swojej ceny. Niesamowity wyświetlacz, wspaniałe zdjęcia, ogromna szybkość działania. Czas pracy na baterii jak na telefon tej klasy bardzo dobry. Nie ma do czego się przyczepić - aktualnie najlepszy telefon na rynku.
Przesiadka na androida po 6 latach - totalnie bezbolesna, jakość wykonania urządzenia jak i oprogramowania na najwyższym poziomie, jestem bardzo szczęśliwym użytkownikiem s10-tki.
Zgodny z opisem, świetny wyświetlacz, aparaty. Na więcej trzeba czasu. Jedyny minus to bateria, mając taki sprzęt żal nie korzystać ale wtedy bateria szybko spada.