| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 32:9 |
| Wielkość plamki | 0,233 x 0,233 mm |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 94 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 568 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB-A -> USB-B Kabel USB-C Kabel USB Kabel zasilający Kabel zasilający Kabel USB |
| Dodatkowe informacje | Zakrzywienia ekranu - 1800R Funkcja Picture-by-Picture (PBP) Kamera internetowa Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Uchwyt na kable Wbudowany mikrofon Wbudowany HUB USB |
| Czas reakcji | 5 ms (GTG) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 48,8" |
| Złącza | RJ-45 (LAN) - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. USB Typu-C - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR 400 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 5120 x 1440 (lDUAL-QHD) |





















































