
Yeelight Mi Night Light
Włączenie intensywnego światła w nocy może utrudnić ponowne zaśnięcie, a poruszanie się po ciemku w domu może być niebezpieczne dla Twoich bliskich. Rozwiązaniem jest lampka Yeelight Mi Night Light, która reaguje na ruch, emitując łagodne, ciepłe światło, które pomoże Ci odnaleźć drogę. Posiada wbudowany czujnik ruchu PIR z kątem widzenia 120° i zasięgiem 5,7 metra, który automatycznie włącza światło na 15 sekund po wykryciu ruchu w ciemności.

Niskie zużycie energii
Yeelight Mi Night Light działa bez potrzeby podłączenia do sieci elektrycznej, ponieważ jest zasilana bateriami. Bardzo niski pobór mocy wynoszący 0,25 mW umożliwia działanie lampki bez wymiany baterii nawet do 12 miesięcy (w trybie 0,7 lm) lub do 6 miesięcy (w trybie 3,8 lm).

Solidna i estetyczna
Lampka Yeelight Mi Night Light jest wykonana z wysokiej jakości polietylenu i materiału ABS, co sprawia, że jest odporna na codzienne użytkowanie. Mleczny dyfuzor równomiernie rozprasza światło, zapewniając jednolite oświetlenie we wszystkich kierunkach. Dzięki samoprzylepnej taśmie można łatwo zamontować Yeelight Mi Night Light w dowolnym miejscu w domu.

| Kolor | Biały |
| Strumień świetlny | 7 lm |
| Wysokość | 41 mm |
| Zasilanie | Baterie AA - 3 szt. |
| Łączność | Nie obsługuje |
| Typ | Nocna |
| Czujniki | Czujnik ruchu Czujnik zmierzchu |
| Zawartość zestawu | Lampa Instrukcja obsługi Zawieszka |
| Sterowanie | Automatyczne |
| Barwa światła | Biała |
| Regulacja jasności | Nie |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Moc | 0,25 W |













