Kolumny stereo Denon SCN-10 czarne para
Odkryj znakomitą jakość dźwięku głośników Denon. Model SCN-10 to niewielkie kolumny półkowe stworzone z myślą o maksymalnym wykorzystaniu amplitunera Denon RCDN-10. Wytrzymała obudowa z MDF gwarantuje długowieczność. Głośniki charakteryzują się minimalistycznym designem, co sprawia, że doskonale wkomponują się w każde otoczenie.
Oferta obejmuje kolumny Denon SCN-10 w kolorze czarnym.

Mocne brzmienie
Dwudrożna budowa głośników Denon SCN-10 gwarantuje najwyższą jakość dźwięku. Doskonałe odwzorowanie brzmienia i jego czystość pozwolą Ci usłyszeć każdy szczegół muzyki i ścieżek dźwiękowych. Ponadto, te kompaktowe kolumny posiadają system Bass Reflex, który sprawia, że niskie tony są jeszcze bardziej głębokie. Delektuj się pełnią detali swoich ulubionych utworów, niezależnie od źródła odtwarzania.

Wybierz najlepiej
Obejrzyj film prezentujący zalety i szczegóły głośników Denon SCN-10 w połączeniu z sieciowym odtwarzaczem Denon CEOL-N10 (nie jest częścią zestawu). Poniższy film ma charakter poglądowy produktu.
| Kolor kolumn | Czarny |
| Rodzaj głośnika | Kolumna półkowa |
| Wysokość | 233 mm |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Impedancja | 6 Ω |
| Typ głośnika | Pasywny |
| Konstrukcja głośnika | Dwudrożna Bass-reflex |
| Pasmo przenoszenia | 50 Hz - 20 kHz |



