| Kolor | Czarny |
| Maksymalna odległość od ściany | 475 mm |
| Dołączone akcesoria | Komplet śrub |
| Wysokość | 230 mm |
| Standard VESA | 400x400 |
| Maksymalny rozmiar TV | 65" |
| Minimalna odległość od ściany | 74 mm |
| Maksymalny udźwig | 75 kg |
| Rodzaj | Ścienny |
| Regulacja | W pionie i poziomie Wbudowana poziomica |

















































