| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 32:9 |
| Wielkość plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Kontrast statyczny | 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | Brak informacji |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 109 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 529,1 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Moc głośników | 2 x 5W |
| Jasność | 1200 cd/m² |
| Dodatkowe informacje | 5-kierunkowy joystick Zakrzywienia ekranu - 1800R Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Uchwyt na kable Wbudowany HUB USB |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz Kabel USB |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Złącza | HDMI - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. Wejście audio - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. USB 2.0 - 2 szt. |
| Czas reakcji | 4 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ 2.0 FreeSync 2.0 |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 49" |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 90% sRGB: 125% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR 400 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 144 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 1080 (SUW FHD) |























































