Podstawka chłodząca Cooler Master Ergostand IV
Ta funkcjonalna i ergonomiczna podstawka sprawi, że korzystanie z laptopa znów będzie przyjemne. Cooler Master Ergostand IV to solidnie wykonana podstawka z efektywnym wentylatorem, przeznaczona do notebooków o maksymalnej wielkości 17 cali, która ułatwi codzienną pracę z komputerem. Nie pozwól, aby spadki wydajności z powodu przegrzewania się laptopa zakłóciły Twoją pracę.

Efektywne chłodzenie laptopa
Cichy wentylator o średnicy 140 mm i aerodynamicznej konstrukcji pomoże utrzymać temperaturę Twojego laptopa na odpowiednim poziomie. Metalowa siatka, z której wykonano górną część podstawki Cooler Master Ergostand IV, umożliwia swobodny przepływ powietrza, co pozwala na skuteczne chłodzenie komponentów notebooka.

Dostosuj podstawkę do swoich potrzeb
Dzięki możliwości regulacji w pięciu poziomach wysokości, Cooler Master Ergostand IV pozwala na pracę w najbardziej komfortowej i ergonomicznej pozycji. Dostosuj kąt nachylenia klawiatury i ekranu, aby pracować wydajniej, jednocześnie dbając o wygodę swoich rąk i oczu.

Dodatkowe funkcje dla Twojej wygody
Cooler Master Ergostand IV jest wyposażony w niebieskie podświetlenie LED na dolnej krawędzi, co ułatwia pracę przy słabym oświetleniu. Dodatkowo, dzięki wbudowanym portom USB, podstawka może pełnić funkcję standardowego huba. Wystarczy podłączyć ją do laptopa za pomocą kabla USB, który jednocześnie służy jako kabel zasilający.

| Kolor | Czarny |
| Poziom hałasu | 29 dBA |
| Dodatkowe informacje | System regulacji obrotów Regulacja nachylenia podstawki |
| Wysokość | 40 mm |
| Prędkość obrotowa | 700 - 1400 obr./min. |
| Zasilanie | USB |
| Średnica wentylatora | 140 mm |
| Rodzaje wyjść / wejść | Micro USB - 1 szt. Mini USB - 1 szt. USB 2.0 - 4 szt. mini USB - 1 szt. micro USB - 1 szt. |
| Kompatybilność z laptopami | 17" |
| Materiały | Plastik Stal Guma |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Przepływ powietrza | 46,8 CFM |



































