i-tec USB-C Kabel przedłużający
Jeśli Twój sprzęt ma zbyt krótki kabel USB, aby spełnić Twoje wymagania, możesz skorzystać z przedłużacza USB-C i-tec, który zwiększy zasięg o 30 cm. Ten przedłużacz USB-C cechuje się wysoką jakością, minimalizując utratę sygnału i prędkości przesyłu, a także spełnia wszystkie standardy USB-C. Kabel przedłużający jest wytrzymały na zginanie i deformacje, co czyni go idealnym do codziennego użytku zarówno na biurku, jak i w podróży.
| Oplot | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane zasilanie | do 60 W |
| Złącze 1 | USB Typu-C męskie |
| Złącze 2 | USB Typu-C żeńskie |
| Standard | USB 3.2 Gen. 2 (USB 3.1/3.1 Gen. 2) |
| Zastosowanie | Ładowanie Wideo Transmisja danych |
| Pozłacane styki | Nie |
| Przepustowość | do 10 Gbit/s |
| Obsługiwana rozdzielczość | 4K (3840x2160, 30 kl./s) |
| Typ produktu | USB Typu-C - USB Typu-C |
| Obsługiwane standardy i technologie | Power Delivery (PD) |
| Długość | 30 cm |













































