TP-LINK TL-SF1008P
Przeznaczenie produktu
Przełącznik PoE TL-SF1008P wyposażony jest w 8 portów RJ45 o szybkości 10/100Mb/s, które nie wymagają konfiguracji. 4 z nich (1-4) obsługują funkcję Power over Ethernet (PoE). Urządzenie automatycznie rozpoznaje urządzenia PD zgodne ze standardem IEEE 802.3af i dostarcza im energię. Umożliwia to rozszerzenie sieci w miejscach, gdzie nie ma dostępu do gniazdek lub linii zasilających, a gdzie potrzebne są punkty dostępowe, kamery IP, telefony IP itp.

Zasada działania
8 portów 10/100Mb/s
Przełącznik wyposażony jest w 8 portów RJ45 z funkcją automatycznej negocjacji prędkości połączeń. 4 z nich (1-4) obsługują funkcję Power over Ethernet (PoE). Urządzenie automatycznie identyfikuje urządzenia PD zgodne ze standardem IEEE 802.3af i dostarcza im energię.
Ochrona przed przeciążeniem
Przełącznik posiada funkcję priorytetowania, która chroni system w sytuacjach przeciążenia. Pobór mocy urządzeń zasilanych przez PoE wynosi do 57W. Urządzenia podłączone do portów o wyższym priorytecie są zasilane w pierwszej kolejności.
Priorytety portów
Priorytety portów: port-1>port-2>port-3>port-4. Funkcja ta chroni system w sytuacjach przeciążenia. Na przykład, jeśli porty 1, 2 i 4 pobierają po 15,4W (maksymalna wartość dla portu wynosi 15,4W), system zużywa 46,2W (dioda LED PoE zaświeci się na czerwono). Jeśli do portu 3 zostanie podłączone urządzenie pobierające 12W, system odetnie zasilanie od portu 4. Porty 1 i 2 będą zasilane 15,4W, port 3 - 12W, a port 4 zostanie odłączony od zasilania.

Łatwa obsługa
Automatyczne funkcje przełącznika
Przełącznik TL-SF1008P jest łatwy w instalacji i użytkowaniu. Nie wymaga konfiguracji ani montażu. Dzięki niezawodności i zapewnieniu wysokiej jakości transmisji, 8-portowy przełącznik typu desktop TL-SF1008P 10/100M z czterema portami PoE jest idealnym rozwiązaniem do rozbudowy sieci domowej lub biurowej.

| Architektura sieci | Fast Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 8 |
| Rozmiar tablicy MAC | 2 k |
| Maksymalny pobór mocy | 65 W |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 4 |
| Wysokość | 27 mm |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
| Dodatkowe informacje | Praca w trybie half i full-duplex Automatyczne krosowanie portów (Auto MDI-MDIX) Automatyczna negocjacja szybkości połączeń |
| Złącza | RJ-45 10/100 Mbps - 8 szt. |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 x |
| Dostęp | Przeglądarka WWW (GUI) |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE 802.3af (PSE) do 15.4W PoE 802.3af (PSE) do 15.4 W |
| Przepustowość | 1,6 Gb/s |
| Typ obudowy | Biurkowy |







