Poznaj Mi Bedside Lamp 2 w pełnym obrocie
Oświetl swoje wnętrze i dostosuj światło do aktualnego nastroju z Mi Bedside Lamp 2, która oferuje wybór spośród 16 milionów kolorów. Barwa światła ma znaczenie, odpowiednia sprzyja skupieniu, odprężeniu oraz poprawia jakość snu.
Zobacz, jak Mi Bedside Lamp 2 prezentuje się na żywo. Przesuń zdjęcie poniżej w lewo lub prawo, aby obrócić produkt, lub użyj przycisków nawigacyjnych.
Doskonała jakość
Mi Bedside Lamp 2 to unikalny element dekoracyjny, który został wykonany z niezwykłą precyzją. Klosz zaprojektowano tak, aby optymalnie i równomiernie rozpraszał światło.

Praktyczna aplikacja mobilna
Rozbudowane opcje ustawień oświetlenia Mi Bedside Lamp 2, dzięki aplikacji mobilnej, pozwalają na dowolne dostosowanie koloru i personalizację efektów świetlnych.

Intuicyjne sterowanie dotykowe
Gdy Twój smartfon jest w innym pokoju, a chcesz zmienić oświetlenie, z pomocą przychodzi panel dotykowy na obudowie Mi Bedside Lamp 2. Dzięki niemu łatwo i szybko zmienisz, włączysz lub wyłączysz światło.

| Kolor | Biały |
| Klasa energetyczna | E |
| Żywotność | 25 000 h |
| Strumień świetlny | 400 lm |
| Dodatkowe informacje | Sterowanie za pomocą aplikacji w telefonie |
| Wysokość | 200 mm |
| Łączność | Wi-Fi |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Typ | Nocna |
| Zawartość zestawu | Lampa Zasilacz Instrukcja obsługi |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) Panel sterowania na obudowie |
| Barwa światła | RGB |
| Regulacja jasności | Tak |
| Temperatura barwowa | 1700 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 100-240 V 100 - 240 V |
| Moc | 9 W |



