Kabel Unitek USB-C Power Delivery 100W
Unitek C14059BK to przewód USB-C o długości 2 metrów, wykonany z materiałów najwyższej jakości i umieszczony w eleganckim czarnym oplocie. Oba końce przewodu posiadają symetryczne złącze USB-C zgodne ze standardem USB 2.0.
Ten kabel umożliwia łatwe podłączenie do smukłych ultrabooków z portem USB-C, co pozwala na synchronizację danych lub ładowanie urządzeń z funkcją Power Delivery. Kabel Unitek obsługuje ładowanie z maksymalną mocą 100W (20V/5A).

| Kolor | Czarny |
| Oplot | Tak |
| Złącza kątowe | Nie |
| Obsługiwane zasilanie | do 100 W |
| Maks. natężenie | 5 A |
| Typ produktu | USB Typu-C - USB Typu-C |
| Długość | 2 m |
| Standard | USB 2.0 |
| Złącze 1 | USB Typu-C męskie |
| Złącze 2 | USB Typu-C męskie |
| Zastosowanie | Ładowanie Transmisja danych |
| Pozłacane styki | Nie |
| Przepustowość | do 480 Mbit/s |
| Obsługiwane standardy i technologie | Power Delivery (PD) |

















































