Yeelight Plug-in Light Sensor
Z lampką nocną Yeelight ciemność przestaje być problemem. Idealnie nadaje się do sypialni, gdy nocą chcesz opuścić pokój, nie budząc innych domowników, a także do przedpokoju, gdy idziesz do łazienki i potrzebujesz subtelnego światła, które nie oślepia i nie wybudza. Jest niezastąpiona w pokojach dziecięcych. Możesz wejść do pokoju dziecka bez obaw, że światło je obudzi.

Przyjemne, ciepłe światło
Lampka subtelnie rozświetla wnętrze, nie oślepiając. Temperatura barwowa Yeelight Plug-in Light Sensor wynosi 2500K, co zapewnia delikatne, ciepłe światło. Pozwala zasnąć przy łagodnym oświetleniu.

Automatyczne wykrywanie dnia i nocy
Dzięki zintegrowanemu czujnikowi światła, Yeelight Plug-in Light Sensor rozpoznaje oświetlenie otoczenia, więc gdy zapada zmrok, włącza się samoczynnie. Natomiast gdy w pomieszczeniu jest wystarczająco jasno, wyłącza się, aby oszczędzać energię.

Energooszczędna i uniwersalna
Lampka z wtyczką jest wszechstronna, ponieważ można ją używać w każdym pomieszczeniu z gniazdkiem. Yeelight Plug-in Light Sensor zużywa minimalną ilość energii, poniżej 0.5W, co czyni ją jedną z najbardziej energooszczędnych lampek nocnych.

| Kolor | Biały |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Sterowanie | Automatyczne |
| Wysokość | 70 mm |
| Łączność | Nie obsługuje |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Czujniki | Czujnik zmierzchu |
| Zawartość zestawu | Lampa Instrukcja obsługi |
| Typ | Nocna |
| Barwa światła | Biała |
| Regulacja jasności | Nie |
| Temperatura barwowa | 2500 K |
| Napięcie zasilania | 100-240 V 220 - 240 V |
| Moc | 0,5 W |





