Philips Hue White and Color Ambiance Play (czarna)
Prostokątna lampa Hue Play oferuje nieskończone możliwości kreowania niepowtarzalnego klimatu. Wykorzystaj dołączony stojak, aby ustawić lampę w pionie, położyć ją na płasko lub zamontować za telewizorem.
Philips Hue Play przeniesie Twoją domową rozrywkę na wyższy poziom. Połącz swoje oświetlenie z multimediami w domu, baw się i wybieraj spośród 16 milionów kolorów. Zorganizuj niezapomnianą imprezę dla znajomych, synchronizując światło z odtwarzaną muzyką. Aplikacja Hue Sync oraz mostek Hue to klucz do stworzenia wyjątkowej atmosfery w Twoim wnętrzu.
Uwaga: zestaw zawiera zasilacz, który zapewnia prawidłowe działanie lampy Philips Hue Play. Możesz rozszerzyć instalację o dodatkowe modele lampy Play, które są dostępne osobno.

Zwiększ emocje - synchronizuj światło z filmem, grą i muzyką
Oglądaj, słuchaj i graj w zupełnie nowy, ekscytujący sposób, gdy Twoje ulubione efekty dźwiękowe i wizualne wypełnią przestrzeń. Wystarczy, że połączysz inteligentny system oświetlenia Philips Hue z odtwarzanymi filmami lub muzyką, a Twój pokój stanie się strefą rozrywki.
Wejdź na wyższy poziom gry z Philips Hue Sync, darmową aplikacją na komputery PC/Mac. Tworzy ona natychmiastowe scenariusze świetlne dla gier uruchamianych na laptopie lub komputerze stacjonarnym, a także dla treści takich jak filmy, seriale czy muzyka.

Zarządzaj oświetleniem według własnych upodobań
Podłącz oświetlenie Philips Hue do mostka i zacznij odkrywać nieograniczone możliwości. Wykorzystaj ponad 16 milionów kolorów i 50 000 odcieni, aby tworzyć wyjątkowe chwile, uzyskać odpowiedni nastrój na imprezę lub po prostu zrelaksować się wieczorem.
Zarządzaj światłem za pomocą smartfona lub tabletu, korzystając z aplikacji mobilnej Philips Hue lub dedykowanych regulatorów. Ustaw automatyczne harmonogramy oświetlenia, powiadomienia, alarmy i wiele innych funkcji, aby w pełni wykorzystać możliwości systemu Philips Hue.

Dostosuj światło do swojego rytmu dnia
W aplikacji mobilnej łatwo ustawisz swój osobisty harmonogram dnia, aby wstawać pełnym energii oraz łagodnie przygotowywać się do snu. Philips Hue pomoże Twoim dzieciom w koncentracji podczas nauki, zapewni odpowiednie oświetlenie do czytania i umożliwi relaks po ciężkim dniu.
Dodatkowo automatyczne ustawienia włączania i wyłączania świateł Philips Hue pozwolą Ci zadbać o bezpieczeństwo Twojego domu. Z każdego miejsca na świecie możesz ustawić oświetlenie w aplikacji, aby automatycznie włączało się, gdy wieczorem wracasz do domu, lub losowo zapalało się, gdy Cię w nim nie ma.

Uwolnij pełny potencjał inteligentnego oświetlenia
Aby lampa Play działała w pełni, potrzebny jest mostek HUE (sprzedawany oddzielnie), który aktywuje zintegrowaną z każdym produktem Hue sieć Zigbee, co stanowi bardziej zaawansowany sposób na kontrolowanie inteligentnego oświetlenia.
Dzięki temu zyskujesz dostęp do pełnego zakresu możliwości inteligentnego oświetlenia, którym możesz zarządzać za pomocą aplikacji mobilnej na urządzenia iOS i Android oraz rozwiązań Alexa, Apple Homekit i Asystenta Google.

Wybierz mądrze
Myślisz o zakupie inteligentnego oświetlenia? Nie jesteś pewien, jak lampa Philips Hue White and Color Ambiance Play sprawdzi się w codziennym użytkowaniu? Przeczytaj recenzję Piotra Kalety, redaktora portalu Geex.
Philips Hue White and Color Ambiance Play
Miałem okazję przetestować lampę Philips Hue White and Colour Ambiance Play. Można ją ustawić zarówno w pionie, jak i w poziomie. Istnieje również możliwość przymocowania jej do ściany (w zestawie znajduje się dwustronnie klejący okrąg montażowy). Wygląda jak standardowa lampa i jako taka nie wzbudza emocji, przynajmniej do momentu połączenia z aplikacją.
Wtedy na pierwszy plan wychodzi potencjał 16 milionów kolorów RGB oraz imponujący strumień świetlny wynoszący 530 lumenów. Gdy staje się Twoją własnością, zorganizujesz niezapomnianą imprezę, synchronizując światło z odtwarzaną muzyką. White and Colour Ambiance Play stanie się Twoim osobistym kolorofonem.
sprawdź pełną recenzję na
Piotr Kaleta
Redaktor portalu Geex| Kolor | Czarny |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Żywotność | 25 000 h |
| Strumień świetlny | 500 lm |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Wysokość | 36 mm |
| Dodatkowe informacje | Kompatybilny z Hue Bridge Ochrona IP20 Możliwość rozszerzenia instalacji o dodatkowe lampy |
| Moc | 6,6 W |
| Łączność | Zigbee ZigBee |
| Zawartość zestawu | Lampa Zasilacz Elementy montażowe Instrukcja obsługi |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) |
| Barwa światła | RGB |
| Temperatura barwowa | 2000 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 220 - 240 V |
| Typ | Biurkowa |
| Regulacja jasności | Tak |
| Funkcje | Zmieniające się kolory Efekt rozproszenia światła Synchronizacja światła z filmami, grami oraz muzyką |























